PrimerCube - kostka

Proč si nezlepšit život za pár korun? 

Kostka-3

Kostka-4

Primercube-ee Kufrik-case-primercube

Vyzkoušeli jsme, jak reagují zvířata. Z 10 různých psů si jich 9 nejdéle do 50 minut ve svém bytě našli místo, kde je tato věc umístěna, a lehli si směrem k aplikátoru (ne někam vedle bokem). Zaznamenali jsme úbytek bolesti nebo její úplné vymizení u poranění během 24 hodin. Pokud jde o bolest pohybového aparátu, zde je posun během 24 hodin hlavně v náladě a chuti do života, samotný pohyb se zlepšuje pochopitelně o něco pomaleji, pokud se léta kumuloval. Nejznatelnější výsledek byl zaznamenán při prodělání trauma např. z bolestí, před zkouškama, z velkého vypětí, z bolestí hlavy, z šikany, nevhodného zacházení. V takových a podobných případech se jedinec dostával do dobré kondice během hodin. Projevovalo se to dobrou náladou a nabuzeným fyzickým výkonem. Onkologie nemá šanci, neboť první zaznamenaný případ je již 2 roky pozorován bez nálezu!

V případě Vašeho zájmu Vám rádi sdělíme podrobnosti.

Nedoporučujeme kupovat starou generaci výrobku nebo neoriginální výrobky. 

Cena 27.000 Kč. V případě zájmu nám, prosím, zašlete požadavek na zapsání do pořadníku (sms). Děkujeme. 

Pro přežití PrimerCube při: přepravě, manipulaci, pádu, nárazu, krádeži, zamezení zneužití - rozbití máme v nabídce bezpečnostní kufřík, cena 3130 Kč. 

Je velmi precizně zpracován, aby odolával nárazům a násilnému vniknutí. Je uzamykatelný. Velmi komfortně vypolstrovaný speciální pěnou. 

Jak pracovat s PrimerCube

Již stovky kusů PrimerCube našly své majitele a množí se dotazy, jak nejlépe a nejefektivněji PrimerCube používat. David LaPoint radí následující…

Pokud s PrimerCube začínáte, postupujte tak, aby Vaše tělo na pole, které je z kostky vyzařováno, reagovalo postupně. Tedy tak, abyste tělo nevystavily „šoku“ ze zdravého prostředí. PrimerCube totiž vyzařuje zcela základní magnetické pole, ve kterém by měly žít všechny živé organismy. Když si tedy PrimerCube pořídíte a chcete, aby Vás provázela zdravým a dlouhým životem, používejte ji nejlépe v noci. Dělám to tak už velice dlouho a cítím se skvěle. Nikdy předtím jsem se necítil lépe. Lidé, kterým jsem svou kostku také poskytl, mají stejné poznatky. Pokud tedy neřešíte žádný akutní problém, umístěte PrimerCube vedle své postele a vždy před spaním ji pusťte. Postupujte pomalu. Mělo by trvat zhruba dva až tři týdny, než se dostanete na plné otáčky, což je 3250 ot/min, a dobu kolem 5-6 hodin běhu. První noc začněte například na 800 otáčkách na dvě hodiny. Postupně zvyšujte počet otáček i dobu použití. Nespěchejte. Uvidíte, že až se dostanete na plný výkon PrimerCube, Vaše tělo začne po pár měsících používání fungovat zcela jinak, než jste byli zvyklí. Například velká fyzická zátěž, která běžně přinese druhý den velkou únavu svalů, bude eliminována během pár hodin, regenerace probíhá mnohem rychleji. Pokud řešíte nějaký akutní problém, nastavte na PrimerCube maximální počet otáček, který doporučuji (3250 ot/min) a kostku pusťte. Vyzařovací stranu přibližte k místu problému na 5-20 cm a nechte běžet 1-2 nebo 3 hodiny denně. To jsou základní postupy používání PrimerCube. S týmem z Evropy jsme začali zpracovávat podrobnější protokoly, které budou brzy zveřejněny, a myslím, že budou k užitku pro celý svět. PrimerCube je totiž něco, co tady v celé lidské existenci zatím nebylo.

Text: David LaPoint

UPOZORNĚNÍ: Moderní zdraví s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Poskytované služby nenahrazují lékařské vyšetření a lékařskou péči. FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor RPZ 14/15, šumový generátor Athon5, magnetický rotační oscilátor PrimerCube nejsou zdravotnické prostředky. Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14/15, Athon5 a PrimerCube jsou experimentální laboratorní přístroje.

Novinky

  • Nově v novém!

    7.1.2018

    Moderní zdraví od ledna přesídlilo a nalezneto jej nově v novém! Pro více info čtěte rubriku Kontakt!

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.