PrimerCube - kostka

 

 

Fenomén, který již ukazuje své praktické možnosti

Text a foto: josh Smith, Canada

PrimerCube - patentovaný přístroj, který produkuje naprosto unikátní rotační magnetické pole s neuvěřitelně širokým záběrem na mnoho zdravotních problémů. Přestože je v tomto přístroji využíváno k působení velmi silných neodymových magnetů, nejedná se o magnetoterapii. Jde o zcela nový fenomén, který již začal pronikat mezi první tisíce uživatelů.

Informace v tomto článku čerpají z webových stránek pana Davida LaPointa, vynálezce tohoto přístroje. Vznik PrimerCube je výsledkem spolupráce česko-slovenského týmu vývojářů, kteří vsadili na svou koncepci ovládání přístroje, ale s přísným dodržením podmínek, které vynálezce David LaPoint tomuto týmu poskytl.

2022561b-6ca9-4292-bee3-e16222db2286

Je zde nyní ale paradoxní situace. "PrimerCuby", které se nyní vyrábějí, jsou podle mých informací většinou již prodané. Jde o stav z konce roku 2020, kdy píšu tento článek. Vypadá to celé jednoduše: umělohmotná miska s magnety připojená na motor. Mnoho lidí si proto řekne: "Co je na tom tak drahého?" Protože cena přístroje je 31.000,-Kč. Podle popisu hlavního vývojáře je zde hned několik problémů, které stojí za poměrně vysokou cenou PrimerCube. Namátkou? Spolehlivost motoru, hlučnost motoru, přesnost výroby misky s otvory na neodymové magnety, osazování magnetů, váha misky a její setrvačnost, přesnost počtu potáček, důrazné požadavky Davida LaPointa na přesnost zhotovení misky pro magnety a umístění misky na hřídeli motoru. Ohled na statickou elektřinu, která vzniká při rotaci misky s magnety, mechanická odolnost časovače atd. PrimeCube řídí 7 (ano sedm!) mikroprocesorů, které zaručují neuvěřitelnou přesnost všech parametrů.

Jak to funguje

PrimerCube obsahuje unikátní patentované rotační magnetické pole. Výzkum  naznačuje, že toto magnetické pole vytváří jedinečně strukturované iontové pole. Toto iontové pole produkuje bezkonkurenční zdravotní výhody nejen na povrchu, ale v celém těle, až na intracelulární úrovni. Vědci se domnívají, že iontové pole vytvořené rotačním magnetickým polem PrimeCube poskytuje tyto výhody, tím, že jednotlivým buňkám těla dodává malé elektronické náboje. Jak se tyto náboje hromadí v buňkách, vznikají malé elektrické proudy, což následně vede k dramatickým a velmi příznivým zdravotním výsledkům, které jsou mnohými uživateli PrimeCube popisovány. Tato teorie byla vytvořena na základě zkoumání, jak různé zdravotní problémy reagovaly na tuto technologii za posledních dvanáct let. Některé zdravotní problémy reagují na technologii PrimeCube velmi rychle, jiné potřebovaly k dosažení pozitivních výsledků mnohem více času. Některé zdravotní problémy pak na technologii PrimeCube vůbec nereagovaly. Pečlivým pohledem na tyto problémy a na to, které z nich rychle, pomalu nebo vůbec nereagovaly, se tato teorie předávaných elektrických nábojů a menších elektrických proudů stala nejpravděpodobnějším vysvětlením toho, jak PrimerCube skutečně funguje.

Tyto teorie  jsou v souladu s výsledky studií University of Aberdeen ve skotském Aberdeenu, ktré uvádějí některé další informace o tom, jak bioelektřina v těle  funguje. Tyto studie výrazně posilují teorii, že technologie PrimeCube funguje přenášením iontových nábojů do buněk v těle.

PrimerCube se snadno používá

Používání PrimerCube je jednoduché. Zapnutí a nasměrování na tělo člověka nebo zvířete stranou, kde je vyobrazen modrý obrazec, tzv.květ života. V ideálním případě by měla být PrimerCube umístěna asi 30cm od těla, ale lze jí také efektivně použít přímo u těla nebo až do maximální vzdálenosti 1 metr.

PrimerCube je při provozu téměř neslyšitelná, takže ji lze používat v kanceláři, v autě, při sledování televize, čtení knihy, spánku, práci u počítače, cvičení atd. Protože jedinečné iontové pole vytvořené PrimerCube prochází zcela bez problému nekovovými materiály, jsou tedy samozřejmě léčitelné i problémy hluboko v těle. Tato schopnost procházet nekovovými materiály také znamená, že PrimerCube účinně řeší tyto problémy, i když máte běžné oblečení. Nesmíte ale používat látky s kovy nebo velké kovové šperky. PrimerCube lze také použít uvnitř batohu nebo ve velké kabelce k ošetření na cestách.

8ff53a88-9be7-42d3-bd07-70eae5eba0bd 423a8dda-02fb-481e-a134-c8f1b66278cc Ffb92ccf-506d-415a-8800-48546d455a72_3

Cílené používaní na zdravotní problém

Když PrimerCube používáte na konktrétní místní zdravotní problém, přiložte kostku prostě k místu, kde problém je. Tedy například bolavé koleno - přiložte PrimerCube přímo na koleno nebo postavte PrimerCube vedle něj. Dále třeba podvrtnutý kotník, bolavé klouby, hojící se zlomenina atd. Navolte příslušný počet otáček a PrimeCube spusťte. Ale opět pozor! Musíte přiložit PrimeCube k problému tou stranou, kde je modrý symbol. Právě z této strany je strukturované iontové pole vyzařováno. Proč je použit právě "květ života" jako indikátor strany s vyzařováním? Protože toto strukturované iontové rotační magnetické pole vytvářené rotující miskou s neodymovými magnety při určitých otáčkách tento "květ života" vytvoří. Magnetické pole jednotlivých magnetů při rotaci vytvoří tuto překrásnou strukturu geometrie. Nevíme, zda je tento fakt za tak vysokou účinností PrimerCube, u mnoha zdravotních problémů ale to je ve výsledku v podstatě jedno. Přesto je tato informace velmi zajímavá.

Cfb97fec-72b1-4714-baf2-ae7e8827e3ad_2

Použití při spánku

Pokud používáte PrimerCube při spánku, což je podle všeho nejlepší používání z hlediska optimálního zdraví a dlouhodobého prodlužování telomer, tedy výrazného zpomalení celkového stárnutí organismu, máte tři možnosti umístění PrimerCube.

1. Pod postelí když máte rošt i matrace své postele prosté kovu, můžete tuto metodu s úspěchem aplikovat velmi rychle. Nějakou dobu ale může trvat, než si na PrimerCube zvyknete. Začínejte na 800-1000 otáčkách za minutu 2-3 hodiny během noci. Tuto dobu postupně prodlužujte až na 6-7 hodin. Potom začněte opět každou noc postupně zvyšovat počet otáček při stejném čase. Osobně mi to trvalo dva měsíce, než jsem se dostal na 3350 otáček za minutu (tedy maximálni počet otáček, které David LaPoint doporučuje) a čas působení 6 hodin. Nyní mám nastaveno spuštění PrimerCube na 23.hodinu a čas vypnutí v 5 hodin ráno. O nic se tedy nemusíte starat. PrimerCube se sama zapne a sama vypne každou noc a já trávím denně 6 hodin v jejím působení.

1db781ed-6421-4226-9032-5c0748a3fe01_2

2. Na posteli pokud máte postel u stěny, umístěte PrimeCube tak, jak vidíte na obrázku, viz. foto. Takto ji používá David LaPoint už třináctým rokem. Je to nejjednodušší umístění, které nepotřebuje žádné úpravy nebo další pomůcky.

8d436176-70b9-4bdd-af1b-69a43a3fce18_3

3. Nad postel Obdržel jsem fotografii vskutku originálního umístění. Zavěsil svoji PrimerCube do české "síťovky", kterou upevnil ke stropu nad postelí. Zajímavé  řešení. 

54a85dcc-114b-4522-8fea-681bc1021a60-1

Kde všude můžeme očekávat pozitivní působení PrimerCube?

Deprese

Bylo zjištěno, že PrimeCube dodává téměř okamžitou emocionální podporu mnoha lidem, kteří bojují s depresí. Nejlepší způsob, jak si uživatel uvědomí toto rychlé  zlepšení je ten, že drží PrimerCube před sebou oběma rukama. Může při tom sedět nebo stát. PrimerCube by měla být umístěna asi 30cm od žaludku a měla by být nastavena na hodnotu 3350ot/min. Dosud se ukázalo, že je to nejúčinnější nastavení pro ty, kteří se potýkají s depresí, ale uživatelé mohou vyzkoušet i jiná nastavení intenzity působení snížením otáček. Přestože se držení PrimerCube oběma rukama, jak je uvedeno výše, jeví jako neúčinnější pro léčbu deprese, uživatelé mohou vyzkoušet i jiné pozice, aby maximalizovali účinky. Dalším přístupem, užitečným při léčbě deprese, je umístění kostky tak, aby byla přibližně 30cm od vašeho obličeje. Když míříte PrimerCube na obličej a pomalu s ní pohybujete ze strany na stranu, citliví lidé mohou ucítit sílu působící na jejich obličej. PrimerCube může poskytnout úlevu mnoha lidem, kteří bojují s depresí nebo jinými emocionálními potížemi.

Zvýšená sexální funkce a potěšení

Muži i ženy, kteří používají technologii PrimerCube, uvádějí, že sex je mnohem zábavnější než dříve. Muži, kteří pravidelně používají PrimerCube, zjistí, že nepotřebují Viagru nebo jiné léky pro optimální sexuální výkon. To samozřejmě znamená, že se také vyhnou potencionálně nepříznivým vedlejším účinkům, které často mnohé z těchto léků doprovázejí. Ženy také uvádějí významné výhody ve svém sexuálním životě se zvýšeným vzrušením a potěšením. Při pravidelném používání technologie PrimerCube uváděly často páry všech věkových skupin, že mají "nejlepší sex v životě". Je třeba provést další výzkum, aby se zjistilo, zda je toto zlepšení sexuálních funkcí a potěšení jednoduše kvůli lepšímu zdraví, nebo díky přímému účinku PrimerCube na tyto problémy. Jak tedy vidíte, skutečné anti-stárnutí není jen  o prevenci vrásek nebo o mladším vzhledu. Skutečný anti-aging totiž ovlivňuje fungování celého těla. Vědci vědí, že dosažení skutečného anti-stárnutí je velmi důležité, protože biologický věk člověka přímo souvisí s jeho náchylností k mnoha nemocem. Čím starší je biologický věk člověka, tím pravděpodobnější je, že bude mít rakovinu, artritidu, Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu a mnoho dalších problémů souvisejících s věkem. Pokud tedy můžete skutečně zpomalit proces stárnutí, oddálíte tím nástup problémů a nemocí souvisejících s věkem. Výzkum zatím ukazuje, že PrimerCube je velkým přínosem pro zpomalení nebo dokonce zvrácení účinků stárnutí v celém lidském těle. Uživatelé proto po nějakém čase používání PrimerCube vypadají lépe, ale co je důležitější, cítí se mnohem lépe.

Úrovně PrimerCube a přírodní energie

Zjistili jsme, že PrimerCube velmi prospívá těm, kteří trpí nespavostí. Klíčem je počet otáček a tím vznikající síla rotačního magnetického pole podle toho, co je pro uživatele nejlepší. Většina lidí, kteří trpí nespavostí, považovala nastavení nízkých otáček za nejužitečnější, pokud byli jinak v dobrém zdravotním stavu. Typické nastavení nízké rychlosti pro nespavost by bylo kolem 1500 otáček za minutu, ale přirozená energetická úroveň člověka v době použití nakonec určuje, jaká rychlost je pro něj při řešení nespavosti. Uvedeme zde několik příkladů pro lepší pochopení.

Příklad A: Osoba v dobrém zdravotním stavu a běžela dnes závod 10km. Nastavení PrimerCube na nejvyšší otáčky (3350ot/min) pro následující spánek po závodu by pro ně bylo s největší pravděpodobnistí nejlepší, protože jejich tělo využije energii navíc k rychlému zotavení z běhu při závodu. Přebytečnou energii dodávanou PrimerCube tělo využívá k zotavení a nemá nijak zásadní vliv na spánek.

Příklad B: Stejná osoba z příkladu A nic fyzického, tedy žádný běh ani cvičení nedělala. Pokud by si při spaní nastavila PrimerCube na nejvyšší nastavení, pravděpodobně by to vedlo k tomu, že by kvůli přebytečné energii dodávané PrimerCube nespala tak dobře a hluboce. Aby tedy mohla klidně spát po neaktivním dni, měla by nastavit PrimerCube na nižší otáčky.

Příklad C: Stejná osoba ve výše uvedených dvou příkladech dostala chřipku. Když je člověk nemocný, měl by si nastavit PrimerCube na nejvyšší otáčky (3350ot/min), protože tělo použije přebytečnou dodávanou energii k rychlejšímu zotavení z chřipky. Ideální nastavení pro používaní PrimerCube během spánku závisí na přirozené energetické úrovni uživatele před spaním. Čím vyšší je úroveň přirozené energie uživatele, tím nižší rychlost otáček by měla být na PrimerCube nastavena. Čím nižší je úroveň přirozené energie uživatele, tím vyšší rychlost otáček by mělo být na PrimerCube nastaveno. Nastavení rychlosti otáčení PrimerCube na příliš vysoké otáčky bude mít za následek pocit přílišné energie, velmi podobný tomu, když pijete mnoho kávy. Dobrá věc je, že tento pocit příliš velké energie se rozptýlí poměrně rychle, když je PrimerCube nastavena na nejnižší hodnotu nebo ji vypnete.

Rychlé hojení

Ve třech studiích vědci zjistili, že aplikací menších elektrických proudů přes ránu lze hojivý proces výrazně urychlit. Náš výzkum také odhalil, že hojení lze výrazně urychlit, když se technologie PrimerCube používá k léčbě poranění lidí, včetně zlomenin kostí, popálenin a dokonce otevřených ran.

Testování telomer a PrimerCube

Co jsou TELOMERY?

Telomery jsou fascinující oblastí výzkumu v lékařské komunitě a mnozí vědci a lékaři tvrdí, že pokud by bylo možné telomery prodloužit, byl by to jeden z nejdůležitějších průlomů v historii. Nobelova cena za medicínu za rok 2009 byla udělena třem vědcům na základě jejich výzkumů, které odhalily, jak telomery chrání lidské buňky před degradací. Telomery jsou zakončení na chromozomech, které zajišťují, že se naše DNA replikuje bez chyb během normálního dělení buněk. Bylo zjištěno, že čím jsou telomery delší, tím přesněji se DNA replikuje bez chyb nebo degradace. Čím mladší člověk je, tím delší jsou jeho telomery. Proběhlo také obrovské množství výzkumů, které spojují délku telomer člověka přímo s jeho celkovým zdravím. U osoby s dlouhými telomery je mnohem méně pravděpodobné, že se rozvine rakovina a řada dalších problémů souvisejících s věkem. Dlouhé telomery byly spojeny s delším životem, lepší pokožkou, zdravějšími vlasy a zvýšenou vitalitou. Na základě těchto informací se vědci, zabývající se výzkumem telomer, domnívají, že pokud dokážeme udržet telomery dlouhé, můžeme žít mnohem déle bez mnoha problémů souvisejících s věkem, které obvykle doprovázejí stáří. V tuto chvíli netvrdíme, že PrimerCube výrazně prodlužuje telomery, ale data z dosud provedených skutečných testů telomer naznačují, že velmi pravděpodobně ano. Vynálezce technologie PrimerCube David LaPoint používal tuto technologii od prosince 2006 a všiml si dramatického zlepšení svého zdraví a vitality, ale o oblasti výzkumu telomer se dozvěděl až asi o čtyři roky později. v únoru 2012 zjistil, že laboratoře Spectracell Laboratories v Houstonu v Texasu nabízejí testování telomer za cenu necelých 300 USD za test. Rozhodl se tedy nechat si odebrat vzorek své krve na klinice a poslat do Spectracell Laboratories, aby určil délku svých telomer. V té době panu LaPointovi bylo 56 let. Používal technologii PrimerCube téměř denně jen něco málo přes pět let a neužíval žadné jiné léky ani doplňky. Protože jeho zdraví bylo tak fantastické, očekával dobré skore telomer, ale výsledky, které se vrátily, byly prostě neuvěřitelné. Počáteční test telomer odhalil, že jeho skore telomer bylo 9,22 a to je průměrné skore telomer pro osmileté dítě! Protože výsledky byly tak neuvěřitelné, byl velmi znepokojen tím, že v laboratoři mohlo dojít k chybě. V dubnu 2012 poslal další vzorek své krve do Spectracell Laboratories pod jménem Bill Roberts, aby zkušební laboratoř neměla tušení, že znovu testují krev téže osoby. Výsledky tohoto testu byly dokonce lepší než počáteční test, protože ukazovaly skore telomer 9,64. Toto skore naznačuje, že jeho telomery byly delší než u průměrného dítěte, přestože mu bylo v té době 56 let. Kdo by tohle nechtěl, že? Nemůžeme si být jistí, že technologie PrimerCube byla výhradně zodpovědná za fantastické výsledky skore pana LaPointa, ale vzhledem k významnému zlepšení jeho zdraví poté, co tuto technologii začal používat, se zdá, že je to velmi pravděpodobné. Mnoho dalších pravidelných uživatelů technologie PrimerCube si také uvědomuje dramatické zlepšení zdraví, vitality a vytrvalosti, ale je třeba provést další výzkumy, které potvrdí, že technologie PrimerCube může délku telomer výrazně prodloužit. Kvůli jisté nepřesnoti komerčně dostupného testování telomer doporučujeme uživatelům této technologie věnovat mnohem větší pozornost tomu, jak se cítí, ve srovnání s výsledky testů telomer. Obecně platí, že pokud se cítíte dobře, děláte pro svoje zdraví dobrou věc.

4f60b9c8-0cef-44ba-a1e9-95ee9fb79531_3

Otřesy mozku a traumatické poranění mozku

Protože jsme viděli skvělé výsledky léčby zánětu technologií PrimerCube, jednou z oblastí výzkumu, z níž jsme velmi nadšení, je snížení otoku v mozku po nárazu do hlavy. Máme omezené zkušenosti s poraněním mozku, ale doufáme, že rozšíříme výzkum o Traumatic Brain Injury (TBI), protože tolik lidí tprí oslabujícím účinkem TBI. Z výsledku pozorovaných při zánětu by měla být PrimerCube velmi užitečná při léčbě poranění mozku, zejména polud léčba začíná bezprostředně po počátečním traumatu. V případě poranění hlavy věříme, že ošetření PrimerCube krátce po počátečním nárazu by výrazně omezilo otoky a zabránilo tak dalšímu poškození mozku.

F4f55fd7-e3eb-4d69-8d34-b050ce99c18f_2

Léčba poranění: tři v jednom

Zjistili jsme, že při používání na typické zranění PrimerCube:

Sníží bolest, urychluje výrazně hojení, snižuje zánět.

Náš výzkum zjistil, že PrimerCube snižuje bolest, urychluje hojení a rychle snižuje zánět (otok) kolem poranění. Vědci měli velký úspěch při léčbě všech typů zánětů pomocí technologie PrimerCube. Protože pole vytvořené PrimerCube proniká hluboko do těla, byly léčitelné také záněty hluboko pod povrchem. Při použití technologie PrimerCube došlo k velmi rychlému viditelnému snížení otoků způsobených podvrtnutím a jinými zraněními. Například u špatně vyvrtnutých kotníků jsme viděli výrazně zmenšené otoky a bolest podvrtnutí kotníku při použití PrimerCube výrazně poklesla za méně než dvacet minut. Osoby s těžce vymknutými kotníky a podobnými zraněními byly často velmi překvapené, když zjistily, že po zranění kotníku jsou schopny chodit další den bez jakékoli bolesti. Mnoho problémů úspěšně léčených touto technologií souvisí se schopností PrimerCube snižovat výrazně zánět. Náš výzkum naznačuje, že čím dříve je PrimerCube aplikován na zranění, tím rychleji se uživatel z tohoto zranění zotaví. Optimálně je nejlepsí ošetřit úraz bezprostředně poté co k němu dojde, čímž se omezí velikost otoku a zabrání se dalším problémům souvisejícím s úrazem.

Batoh PrimerCube

Protože PrimerCube lze použít mnoha různými způsoby, je snadné najít přístup, který neruší každodenní rutinu uživatele. Mnoho lidí dává přednost používání PrimerCube během spánku, protože to nezabere z jejich dne čas navíc. Lidé, kteří musí pracovat dlouhé hodiny u počítače, zjistili, že když používají PrimerCube připevněnou k opěradlu židle, na které sedí, je to zázrak při léčbě bolesti zad, syndromu karpálního tunelu atd. Pomoci aplikace PrimerCube lidé zjistili, že mohou pracovat u počítače spousty hodin bez fyzických problémů. Mnoho lidí uvádí, že pokud používají PrimerCube, když jsou u počítače, cítí se po hodinách práce lépe než když se poprvé posadili. Pracovníci montážních linek mohou také pocítit významné výhody této technologie tím, že během práce použijí PrimerCube uvnitř malého batohu. Prostě vloží PrimerCube do batohu a ten si dají na záda. Samozřejmě vyzařovací stěnou k zádům. Tímto způsobem mají zvýšenou energii a úlevu od případné bolesti. S tímto batohem můžete chodit s PrimerCube, která poskytuje úlevu od bolesti a extra energii, celý den.

Židle PrimerCube

Můžete také použít kancelářskou židli s PrimerCube připevněnou nastavitelnými popruhy a suchým zipem tak, aby vyzařované pole směřovalo do dolní části zad. Toto uspořádání je vynikající pro ty, kteří dlouhodobě sedí na židli a zejména pro jedince, kteří mají bolesti dolní části zad. Použití PrimerCube touto metodou vám zajistí energii a bezbolestnost po celý den. Dokonce syndrom karpálního tunelu lze touto metodou léčit velmi efektivně, protože účinky PrimerCube sahají mnohem dále než jen do místní oblasti, na kterou je kostka zaměřena. Důležité je, že židle by měla být vyrobena z nekovových materiálů, jako jsou plast, dřevo, textilie atd. Dobře bude fungovat jakýkoli materiál, který neovlivňuje magnetické pole. Křeslo může mít kovové šrouby, ale mezi uživatelem a PrimerCube by nemělo být nic, co by mohlo vyzařované pole ovlivňovat.

PrimerCube – zdraví v kostce!

 786ca985-227e-4951-b66d-3500167565ed

 

Proč si nezlepšit život za pár korun? 

Kostka-3

Kostka-4

                              Primercube-ee

Kaki-primercube Primercube-kaki 

U většiny plodů můžete pozorovat charakteristickou strukturu (kresbu) přizpůsobující se magnetismu Země. 

Kufrik-case-primercube

.

Kliknutím na tento odkaz můžete vidět videa z testování kostky: 

https://youtu.be/dWpSQ3wXUwI

https://youtu.be/vHVLwy17I6k

.

VYZKOUŠELI JSME, jak reagují zvířata. Z 10 různých psů si jich 9 nejdéle do 50 minut ve svém bytě našli místo, kde je tato věc umístěna, a lehli si směrem k aplikátoru (ne někam vedle bokem). Zaznamenali jsme úbytek bolesti nebo její úplné vymizení u poranění během 24 hodin. Pokud jde o bolest pohybového aparátu, zde je posun během 24 hodin hlavně v náladě a chuti do života, samotný pohyb se zlepšuje pochopitelně o něco pomaleji, pokud se léta kumuloval. Nejznatelnější výsledek byl zaznamenán při prodělání trauma např. z bolestí, před zkouškama, z velkého vypětí, z bolestí hlavy, z šikany, nevhodného zacházení. V takových a podobných případech se jedinec dostával do dobré kondice během hodin. Projevovalo se to dobrou náladou a nabuzeným fyzickým výkonem. Onkologie nemá šanci, neboť první zaznamenaný případ je již 2 roky pozorován bez nálezu!

Všimněte si, že většina nadzemních plodů se dokonale přizpůsobuje magnetismu země, dalo by se říct, že ho opisuje. 

V případě Vašeho zájmu Vám rádi sdělíme podrobnosti.

Nedoporučujeme kupovat starou generaci výrobku nebo neoriginální výrobky. 

Cena 31.000 Kč. V případě zájmu nám, prosím, zašlete požadavek na zapsání do pořadníku (sms). Děkujeme. 

Kufřík pro PrimerCube: při přepravě, manipulaci, pádu, nárazu, krádeži, zamezení zneužití - rozbití máme v nabídce bezpečnostní kufřík, cena 3132 Kč. 

Je velmi precizně zpracován, aby odolával nárazům a násilnému vniknutí. Je uzamykatelný. Velmi komfortně vypolstrovaný speciální pěnou. 

Jak pracovat s PrimerCube

Již stovky kusů PrimerCube našly své majitele a množí se dotazy, jak nejlépe a nejefektivněji PrimerCube používat. David LaPoint radí následující…

Pokud s PrimerCube začínáte, postupujte tak, aby Vaše tělo na pole, které je z kostky vyzařováno, reagovalo postupně. Tedy tak, abyste tělo nevystavili „šoku“ ze zdravého prostředí. PrimerCube totiž vyzařuje zcela základní magnetické pole, ve kterém by měly žít všechny živé organismy. Když si tedy PrimerCube pořídíte a chcete, aby Vás provázela zdravým a dlouhým životem, používejte ji nejlépe v noci. Dělám to tak už velice dlouho a cítím se skvěle. Nikdy předtím jsem se necítil lépe. (63 let ..pozn.red.). Lidé, kterým jsem svou kostku také poskytl, mají stejné poznatky. Pokud tedy neřešíte žádný akutní problém, umístěte PrimerCube vedle své postele a vždy před spaním ji pusťte (nastavte v odloženém startu spuštění např. hodinu po usnutí). Mělo by trvat zhruba 2-3 týdny, než se dostanete na plné otáčky, což je 3350 ot/min, a dobu kolem 5-6 hodin běhu. Postupujte pomalu. První noc začněte například na 800 otáčkách na dvě hodiny. Postupně zvyšujte počet otáček i dobu použití. Nespěchejte. Uvidíte, že až se dostanete na plný výkon PrimerCube, Vaše tělo začne po pár měsících používání fungovat zcela jinak, než jste byli zvyklí. Například velká fyzická zátěž, která běžně přinese druhý den velkou únavu svalů, bude eliminována během pár hodin, regenerace probíhá mnohem rychleji. Pokud řešíte nějaký akutní problém, nastavte na PrimerCube maximální počet otáček, který doporučuji (3350 ot/min) a kostku pusťte. Vyzařovací stranu (tam, kde je modrý kruhový vzor - pozn. red.) přibližte k místu problému na 5-30 cm a nechte běžet 1-2 nebo 3 hodiny denně. To jsou základní postupy používání PrimerCube. S týmem z Evropy jsme začali zpracovávat podrobnější protokoly, které budou brzy zveřejněny, a myslím, že budou k užitku pro celý svět. PrimerCube je totiž něco, co tady v celé lidské existenci zatím nebylo.

Text: David LaPoint

.
.
.
O CO VLASTNĚ JDE
Základní magnetické pole, ve kterém by měly žít všechny živé organismy, jak zmiňuje David LaPoint, je něco jako  původní magnetismus Země. Proč původní? Dnes jsou organismy zatížené mnoha rušivými elementy, např. televizní signál a rádia, sítě elektrického napětí – vysoké napětí, mobilní sítě, kontaminace chemikáliemi. PrimerCube dává organismu původní SIGNÁL. Zkuste mámě kočce, nebo psí mámě dát od těla narozené mládě. Ztratí „magnetické“ pole - signál. Víte dobře, co v takovou chvíli nastává. NEKLID! Dokud není zpět původní signál. Každá buňka, z desítek miliard, ze kterých se živočich skládá, je podřízena centrálnímu „hlasu“ z mozku a reaguje na signál zvenčí. Výsledek rozhoduje o tom, zda jsi klidný nebo neklidný, nervozní nebo vyrovnaný, pozorný nebo roztěkaný, vyhořelý nebo s chutí do života. Žít delší čas v takovém stavu nenechá dlouho čekat na výsledek. Víme, co dokáže psychosoma, a k čemu to vede.. Výdobytky naší doby - rušivé vlivy magnetického pole můžeme dnes pozorovat u všech domácích živočichů (včetně člověka). U volně žijících ne tolik. Ti se dotýkají země (uzemnění) a nemají televizní, radiové, vysokonapěťové a mobilní frekvence v těsné blízkosti sebe. 
Jak je možné, že ještě před 120 lety si vystačili domácí živočichové bez léčiv a byli vyrovnaní? Dnes mají zátěže, které by bez rušivých vlivů – ŠPATNÉHO SIGNÁLU – neměli. 
Když budete jednat se svým psem zlostně, to jsou také špatné signály. Pokud bude přijímat špatnou stravu, kumulujete jedy – chemii, která nepustí správné signály do buňky. 
I na to byste měli myslet. 
ZÁKLADNÍ MAGNETICKÉ POLE, VE KTERÉM BY MĚLY ŽÍT VŠECHNY ŽIVÉ ORGANISMY..  
To je to mládě (odtržené..) bez kontaktu mámy: když máte špatný signál, nedostává se Vašim buňkám správných pokynů. Bez správného magnetického pole toho nelze dosáhnout. 
Vlastnil jsem psa, který byl vyděšený úplně ze všeho (velké, tzv. “bojové“ plemeno). Bylo to proto, že byl jako štěně odebrán od matky moc brzo. Takové věci a výsledky z nich můžeme dnes na planetě pozorovat běžně. Vytvořili jsme na planetě (v dobrém úmyslu) příliš mnoho rušivých vlivů. Základní stavební kámen každého živočicha je buňka. Je to nejmenší samostatně fungující jednotka, organismus. Podstata jejího konání stojí na SIGNÁLU, tzn. na tom, co přichází zvenčí. MÁME ŠPATNÝ SIGNÁL ze: 1. zlostného jednání, 2. živočišného jídla plného stresových hormonů a chemie. Obojí se dá napravit změnou ihned. 
3. odtržení od tepu naší země, máme příliš mnoho rušivých vlivů.
Rozhlédněte se kolem. Jaký to může dávat výsledek?! Živočich odtržený od tlukotu, tepu země bude..  ano, bude přesně takový, jak to kolem vidíme.
PrimerCube generuje ZÁKLADNÍ MAGNETICKÉ POLE, VE KTERÉM BY MĚL ŽÍT KAŽDÝ ŽIVOČICH, DÁVÁ SPRÁVNÝ SIGNÁL! Je to vyzkoušené! 
Pro podrobnější souvislosti si zadejte na internetu slovo epigenetika. Vědecký výzkum, zabývající se činností genů. Největší podíl na vývoji epigenetiky má bezpochyby americký buněčný biolog Bruce Lipton, který říká, že epigenetika dává člověku veškeré možnosti řídit události svého života. Nejsou to geny, které řídí tvůj život, čili to, že onemocníš, protože jsi to zdědil, ale jsi to TY, kdo rozhoduje o tom, co bude v genech čteno – využito, a co v genech čteno nebude – ponecháno. Jsi to ty, kdo tak může žít život plný LÁSKY, ŠTĚSTÍ a MÍRU.
Epigenetika jasně ukazuje, jak naše Země ovlivňuje chování každé buňky. ZÁKLADNÍ MAGNETICKÉ POLE DÁVÁ BUŇCE SPRÁVNÝ SIGNÁL. Je na tobě, co si zvolíš. Zda budou v buňce čteny nevhodné geny nebo vhodné. 
.
.
.
Nejnovější výzkum fungování buňky. 
Pochopení vás posune dál, než je většina dnešních lékařů. Ti se stále drží starého, a věří v geny. Každá buňka ve vašem těle  má uvnitř záporné napětí, ale venku okolo je kladné napětí. Každá živá buňka je baterie o síle zhruba 1,4 voltů. To je jako nic. Jenomže lidské tělo má takových buněk 50 miliard. To znamená, že disponujeme napětím 70 miliard voltů. Takové napětí proudí vaším tělem (ví se, že když je tato síla špatně „nasměrována“, lidé se mohou dokonce vznítit). 
Výcvikem – trénováním – meditací  můžete touto energií dosáhnout neskutečně pozitivních výsledků a VYUŽÍT JI K LÉČENÍ (to je prokázáno živoucími důkazy). 
Každá vaše buňka MÁ SCHOPNOST ovládat jakoukoliv funkci ve vašem těle.
Má stejnou podstatu jako lidské tělo, které se skládá z orgánů. Buňka sestává z organel, to jsou miniaturní orgány. V učebnicích se píše, že jádro buňky je jako mozek. Ovšem jádro není mozek. Je to gonáda (pohlavní žláza). Jádro neřídí buňku, je její reprodukční částí. 
Pokud jste mrtví, a máte stále svoje bílkovinné tělo, co vám chybí? Je to SIGNÁL! Když se signál naváže na bílkovinu, co se s ní stane? POHNE SE! Tvoří CHOVÁNÍ. Pokud jste zdraví, vaše chování je dobré. Pokud máte NE-MOC, chování není správné. Co může způsobit nemoc? Pouze dvě věci: buď je bílkovina špatná, nebo je špatný SIGNÁL. Špatné bílkoviny jsou vrozenou vadou. Pokud se narodíte s vadnými geny (ty tvoří bílkovinu – bílkovinné tělo), tak bude bílkovina vadná. Dobrá zpráva je, že vrozené vady má méně než 5% populace. ANO PŘESNĚ TAK! Více než 95% lidí má MOŽNOST prožívat zdravý a šťastný život. Pokud jste tedy jeden ze zdravých lidí a nyní jste nemocní, v čem je ta příčina?? Jsou jen tři způsoby, kterými lze narušit signál. Prvním je zranění. Pokud upadnu a poraním si záda, naruší to signál. Druhým jsou toxiny. Pokud jsou v těle chemikálie, signál skrze ně nemůže projít. Obojí narušuje šíření signálu. Třetím způsobem je naše MYŠLENÍ - MYSL. V těle je vše v pořádku, pouze posílá špatný signál ve špatný čas. TO ALE DOKÁŽETE ZMĚNIT. TÍM MĚNÍTE BIOLOGII VE VAŠEM TĚLE. Mysl je hlavní příčinou nemocí v dnešním světě. Jak se jmenuje spínač, který řídí vaši biologii? Vnímání. Je to důležité, protože to, jak vnímáte svět, řídí biologii. Dali nám špatné informace. Lidé nám říkají: geny se zapnuly, nebo geny se vypnuly.. Zní to, jako kdyby geny dělaly rozhodnutí. Skutečná a prověřená pravda zní takto: gen je něco jako otisk. Je to jenom detail části obrazu, bez vlastního rozhodování, je jenom vykonavatel. Nepřemýšlejme o tom, zda je zapnutý nebo vypnutý. Protože on buďto JE PŘEČTEN nebo NENÍ PŘEČTEN. Myslím, že už vám může docházet, co řídí ten signál. Je to vnímání.  Nejste obětí svých genů, protože vy je řídíte. 
Jeden genový otisk (detail, část obrazu, jedna malá částečka) disponuje obrovským množstvím záznamů, a je schopen vytvořit 30.000 odlišných bílkovin.
Můžete se narodit s dobrými geny, a pak, skrze epigenetický proces (ČTENÍ GENU) si vytvořit rakovinu, cukrovku, a nijak to nebude souviset s geny, ale s epigenetickou kontrolou (tzn. s tím, co jste si z genu vybrali a načetli). Zodpovědnost za vaše zdraví se vrací k vám. Nejste obětí svých genů. Každý den vám media stále říkají, že geny řídí to či ono. Lidé jsou pak nervozní z toho jaké geny mají v rodině. Jak Gregg Braden řekl, pokud hledáte nemoc, skrze epigenetiku si ji můžete vytvořit. Nyní to vypadá, že kolem 95% případů rakoviny není způsobených mutantními geny, ale epigenetickým procesem. Ten může být přenášen z rodiče na děti jako geny, ale rozdíl je v tom, že SVOJI EPIGENETIKU MŮŽETE ZMĚNIT KDYKOLIV. Pokud změníte svoje vnímání, změníte čtení svých genů. Pokud vám někdo řekne, že onemocníte, a vy tomu uvěříte, tak si tu nemoc můžete vytvořit. Když se na sebe podíváte, nejste jeden subjekt, ale jste komunitou 50 miliard buněk. Důležité je pochopit slovo komunita. Každá buňka je inteligentní, ale když je v komunitě, vzdá se své osobní inteligence a reaguje na centrální hlas v té komunitě, kterým se buňka musí řídit. Pokud centrální hlas řekne, aby umřela, tak buňka umře. CENTRÁLNÍ HLAS JE MYSL. Do ní přichází signály z vnitřního i vnějšího prostředí. Funkcí mozku je vnímat signály, následně je vyhodnocovat a poté poslat informace buňkám, aby řídily chování a genetiku. Funkcí mozku je vnímání. A to tvoří mysl. Slyšeli jste o placebo efektu? Placebo efekt je, když máte velmi pozitivní myšlenku, že vás něco může vyléčit, i když se jedná o cukrovou pilulku, ale vy věříte, že je to skutečný lék, a vy se tím můžete vyléčit. Nevyléčila vás tedy pilulka, ale myšlenka. Statistiky odhadují, že jedna třetina všech uzdravení včetně operací je výsledkem placebo efektu. Medicína vám neříká, že existuje negativní myšlení s názvem Nocebo efekt. Stejnou silou, kterou vás pozitvní myšlení může vyléčit, vás negativní myšlení může zabít. Negativní myšlení může vytvořit všechny (negativní) efekty chemoterapie. Pokud vám doktor řekne, že máte nemoc, nebo vám řekne že zemřete, a vy mu uvěříte, protože je to odborník, ta víra vám způsobí nemoc a potenciálně úmrtí. Víra se stává důležitou součástí medicíny. Spousta z vás slyšela o léku Prozac (antidepresivum). Každý rok lidé za Prozac utratí miliardy dolarů. A zde je překvapení. Prozac není o nic lepší než cukrová pilulka. Je to placebo lék. Přesto lidé, kteří ho berou mu tolik věří, že jim zlepší stav. Takže pokud věříte že je pro vás něco dobré, bude to dobré, a pokud věříte, že je to pro vás škodlivé, bude to špatné. Otázkou je, pokud jsme schopni být zdraví a mladí, proč dostáváme nemoci? Jeden z nejdůležitějších důvodů je stres. Stresové hormony odebírají tělu energii k útěku nebo boji. Stresové hormony vypínají všechny tělesné funkce, které nejsou potřebné v boji nebo v útěku. Jedno z nejdůležitějších využití energie v těle je pro imunitní systém. Stresové hormony ale vypínají imunitní systém. Zásadní na tom je to, že všichni z vás jste nyní nakaženi všemi mikroby nemocí, které lidé mají. Pokud bych vám odebral krev, ukázal bych vám, že všichni máte viry, bakterie a parazity. Můžete se ptát: Pokud jsem nakažený, proč nejsem nemocný? Protože pokud vaše imunita funguje správně, potlačí tyto parazity a mikroby. Jakmile se vaše imunita začne vypínat, tyto organismy začnou znovu růst. Myšlenka, že můžete chytit nemoc, není pravdivá. Vy už nemoc máte. Lékaři těmto mikrobům a parazitům říkají oportunistické organismy. Pokud jste ve stresu, a tím vypnete svoji imunitu, dáváte těmto organismům příležitost vytvořit nemoc. Když některé tyto nemoci dostaneme, chodíme za lékaři, kteří nám dávají léky, abychom se zbavili mikrobů a bakterií. To pomůže, pokud se nemoc šíří velmi rychle. To ale není ten problém. Problém je stres, který vypnul imunitní systém. Abyste se vyléčili, ošetřujte nemoc, ale také stres. 
Text Bruce Lipton
.
.
Pošramocené magnetické pole musí vyřešit všichni lidé najednou. Pokud to chceš řešit hned, kup si PrimerCube. K těm zbývajícím dvěma bodům - mrkni jak řešila svůj zdravotní stav významná lékařka Dr. Terry Wahls, Professor of Medicine, University of Iowa: 
https://www.youtube.com/watch?v=-sj8BUPpcQw
.

UPOZORNĚNÍ: Moderní zdraví s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Poskytované služby nenahrazují lékařské vyšetření a lékařskou péči. FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor RPZ 14/15, šumový generátor Athon5, magnetický rotační oscilátor PrimerCube nejsou zdravotnické prostředky. Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14/15, Athon5 a PrimerCube jsou experimentální laboratorní přístroje.

Novinky

  • Nově v novém!

    7.1.2018

    Moderní zdraví od ledna přesídlilo a nalezneto jej nově v novém! Pro více info čtěte rubriku Kontakt!

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.