PrimerCube - kostka

Proč si nezlepšit život za pár korun? 

Kostka-3

Kostka-4

                              Primercube-eeKaki-primercubePrimercube-kaki

Kufrik-case-primercube

.

Kliknutím na tento odkaz můžete vidět videa z testování kostky: 

https://youtu.be/dWpSQ3wXUwI

https://youtu.be/vHVLwy17I6k

.

VYZKOUŠELI JSME, jak reagují zvířata. Z 10 různých psů si jich 9 nejdéle do 50 minut ve svém bytě našli místo, kde je tato věc umístěna, a lehli si směrem k aplikátoru (ne někam vedle bokem). Zaznamenali jsme úbytek bolesti nebo její úplné vymizení u poranění během 24 hodin. Pokud jde o bolest pohybového aparátu, zde je posun během 24 hodin hlavně v náladě a chuti do života, samotný pohyb se zlepšuje pochopitelně o něco pomaleji, pokud se léta kumuloval. Nejznatelnější výsledek byl zaznamenán při prodělání trauma např. z bolestí, před zkouškama, z velkého vypětí, z bolestí hlavy, z šikany, nevhodného zacházení. V takových a podobných případech se jedinec dostával do dobré kondice během hodin. Projevovalo se to dobrou náladou a nabuzeným fyzickým výkonem. Onkologie nemá šanci, neboť první zaznamenaný případ je již 2 roky pozorován bez nálezu!

Všimněte si, že většina nadzemních plodů se dokonale přizpůsobuje magnetismu země, dalo by se říct, že ho opisuje. 

V případě Vašeho zájmu Vám rádi sdělíme podrobnosti.

Nedoporučujeme kupovat starou generaci výrobku nebo neoriginální výrobky. 

Cena 31.000 Kč. V případě zájmu nám, prosím, zašlete požadavek na zapsání do pořadníku (sms). Děkujeme. 

Kufřík pro PrimerCube: při přepravě, manipulaci, pádu, nárazu, krádeži, zamezení zneužití - rozbití máme v nabídce bezpečnostní kufřík, cena 3132 Kč. 

Je velmi precizně zpracován, aby odolával nárazům a násilnému vniknutí. Je uzamykatelný. Velmi komfortně vypolstrovaný speciální pěnou. 

Jak pracovat s PrimerCube

Již stovky kusů PrimerCube našly své majitele a množí se dotazy, jak nejlépe a nejefektivněji PrimerCube používat. David LaPoint radí následující…

Pokud s PrimerCube začínáte, postupujte tak, aby Vaše tělo na pole, které je z kostky vyzařováno, reagovalo postupně. Tedy tak, abyste tělo nevystavili „šoku“ ze zdravého prostředí. PrimerCube totiž vyzařuje zcela základní magnetické pole, ve kterém by měly žít všechny živé organismy. Když si tedy PrimerCube pořídíte a chcete, aby Vás provázela zdravým a dlouhým životem, používejte ji nejlépe v noci. Dělám to tak už velice dlouho a cítím se skvěle. Nikdy předtím jsem se necítil lépe. (63 let ..pozn.red.). Lidé, kterým jsem svou kostku také poskytl, mají stejné poznatky. Pokud tedy neřešíte žádný akutní problém, umístěte PrimerCube vedle své postele a vždy před spaním ji pusťte. Postupujte pomalu. Mělo by trvat zhruba dva až tři týdny, než se dostanete na plné otáčky, což je 3250 ot/min, a dobu kolem 5-6 hodin běhu. První noc začněte například na 800 otáčkách na dvě hodiny. Postupně zvyšujte počet otáček i dobu použití. Nespěchejte. Uvidíte, že až se dostanete na plný výkon PrimerCube, Vaše tělo začne po pár měsících používání fungovat zcela jinak, než jste byli zvyklí. Například velká fyzická zátěž, která běžně přinese druhý den velkou únavu svalů, bude eliminována během pár hodin, regenerace probíhá mnohem rychleji. Pokud řešíte nějaký akutní problém, nastavte na PrimerCube maximální počet otáček, který doporučuji (3250 ot/min) a kostku pusťte. Vyzařovací stranu (tam, kde je modrý kruhový vzor - pozn. red.) přibližte k místu problému na 5-20 cm a nechte běžet 1-2 nebo 3 hodiny denně. To jsou základní postupy používání PrimerCube. S týmem z Evropy jsme začali zpracovávat podrobnější protokoly, které budou brzy zveřejněny, a myslím, že budou k užitku pro celý svět. PrimerCube je totiž něco, co tady v celé lidské existenci zatím nebylo.

Text: David LaPoint

.
.
.
O CO VLASTNĚ JDE
Základní magnetické pole, ve kterém by měly žít všechny živé organismy, jak zmiňuje David LaPoint, je něco jako  původní magnetismus Země. Proč původní? Dnes jsou organismy zatížené mnoha rušivými elementy, např. televizní signál a rádia, sítě elektrického napětí – vysoké napětí, mobilní sítě, kontaminace chemikáliemi. PrimerCube dává organismu původní SIGNÁL. Zkuste mámě kočce, nebo psí mámě dát od těla narozené mládě. Ztratí „magnetické“ pole - signál. Víte dobře, co v takovou chvíli nastává. NEKLID! Dokud není zpět původní signál. Každá buňka, z desítek miliard, ze kterých se živočich skládá, je podřízena centrálnímu „hlasu“ z mozku a reaguje na signál zvenčí. Výsledek rozhoduje o tom, zda jsi klidný nebo neklidný, nervozní nebo vyrovnaný, pozorný nebo roztěkaný, vyhořelý nebo s chutí do života. Žít delší čas v takovém stavu nenechá dlouho čekat na výsledek. Víme, co dokáže psychosoma, a k čemu to vede.. Výdobytky naší doby - rušivé vlivy magnetického pole můžeme dnes pozorovat u všech domácích živočichů (včetně člověka). U volně žijících ne tolik. Ti se dotýkají země (uzemnění) a nemají televizní, radiové, vysokonapěťové a mobilní frekvence v těsné blízkosti sebe. 
Jak je možné, že ještě před 120 lety si vystačili domácí živočichové bez léčiv a byli vyrovnaní? Dnes mají zátěže, které by bez rušivých vlivů – ŠPATNÉHO SIGNÁLU – neměli. 
Když budete jednat se svým psem zlostně, to jsou také špatné signály. Pokud bude přijímat špatnou stravu, kumulujete jedy – chemii, která nepustí správné signály do buňky. 
I na to byste měli myslet. 
ZÁKLADNÍ MAGNETICKÉ POLE, VE KTERÉM BY MĚLY ŽÍT VŠECHNY ŽIVÉ ORGANISMY..  
To je to mládě (odtržené..) bez kontaktu mámy: když máte špatný signál, nedostává se Vašim buňkám správných pokynů. Bez správného magnetického pole toho nelze dosáhnout. 
Vlastnil jsem psa, který byl vyděšený úplně ze všeho (velké, tzv. “bojové“ plemeno). Bylo to proto, že byl jako štěně odebrán od matky moc brzo. Takové věci a výsledky z nich můžeme dnes na planetě pozorovat běžně. Vytvořili jsme na planetě (v dobrém úmyslu) příliš mnoho rušivých vlivů. Základní stavební kámen každého živočicha je buňka. Je to nejmenší samostatně fungující jednotka, organismus. Podstata jejího konání stojí na SIGNÁLU, tzn. na tom, co přichází zvenčí. MÁME ŠPATNÝ SIGNÁL ze: 1. zlostného jednání, 2. živočišného jídla plného stresových hormonů a chemie. Obojí se dá napravit změnou ihned. 
3. odtržení od tepu naší země, máme příliš mnoho rušivých vlivů.
Rozhlédněte se kolem. Jaký to může dávat výsledek?! Živočich odtržený od tlukotu, tepu země bude..  ano, bude přesně takový, jak to kolem vidíme.
PrimerCube generuje ZÁKLADNÍ MAGNETICKÉ POLE, VE KTERÉM BY MĚL ŽÍT KAŽDÝ ŽIVOČICH, DÁVÁ SPRÁVNÝ SIGNÁL! Je to vyzkoušené! 
Pro podrobnější souvislosti si zadejte na internetu slovo epigenetika. Vědecký výzkum, zabývající se činností genů. Největší podíl na vývoji epigenetiky má bezpochyby americký buněčný biolog Bruce Lipton, který říká, že epigenetika dává člověku veškeré možnosti řídit události svého života. Nejsou to geny, které řídí tvůj život, čili to, že onemocníš, protože jsi to zdědil, ale jsi to TY, kdo rozhoduje o tom, co bude v genech čteno – využito, a co v genech čteno nebude – ponecháno. Jsi to ty, kdo tak může žít život plný LÁSKY, ŠTĚSTÍ a MÍRU.
Epigenetika jasně ukazuje, jak naše Země ovlivňuje chování každé buňky. ZÁKLADNÍ MAGNETICKÉ POLE DÁVÁ BUŇCE SPRÁVNÝ SIGNÁL. Je na tobě, co si zvolíš. Zda budou v buňce čteny nevhodné geny nebo vhodné. 
.
.
.
Nejnovější výzkum fungování buňky. 
Pochopení vás posune dál, než je většina dnešních lékařů. Ti se stále drží starého, a věří v geny. Každá buňka ve vašem těle  má uvnitř záporné napětí, ale venku okolo je kladné napětí. Každá živá buňka je baterie o síle zhruba 1,4 voltů. To je jako nic. Jenomže lidské tělo má takových buněk 50 miliard. To znamená, že disponujeme napětím 70 miliard voltů. Takové napětí proudí vaším tělem (ví se, že když je tato síla špatně „nasměrována“, lidé se mohou dokonce vznítit). 
Výcvikem – trénováním – meditací  můžete touto energií dosáhnout neskutečně pozitivních výsledků a VYUŽÍT JI K LÉČENÍ (to je prokázáno živoucími důkazy). 
Každá vaše buňka MÁ SCHOPNOST ovládat jakoukoliv funkci ve vašem těle.
Má stejnou podstatu jako lidské tělo, které se skládá z orgánů. Buňka sestává z organel, to jsou miniaturní orgány. V učebnicích se píše, že jádro buňky je jako mozek. Ovšem jádro není mozek. Je to gonáda (pohlavní žláza). Jádro neřídí buňku, je její reprodukční částí. 
Pokud jste mrtví, a máte stále svoje bílkovinné tělo, co vám chybí? Je to SIGNÁL! Když se signál naváže na bílkovinu, co se s ní stane? POHNE SE! Tvoří CHOVÁNÍ. Pokud jste zdraví, vaše chování je dobré. Pokud máte NE-MOC, chování není správné. Co může způsobit nemoc? Pouze dvě věci: buď je bílkovina špatná, nebo je špatný SIGNÁL. Špatné bílkoviny jsou vrozenou vadou. Pokud se narodíte s vadnými geny (ty tvoří bílkovinu – bílkovinné tělo), tak bude bílkovina vadná. Dobrá zpráva je, že vrozené vady má méně než 5% populace. ANO PŘESNĚ TAK! Více než 95% lidí má MOŽNOST prožívat zdravý a šťastný život. Pokud jste tedy jeden ze zdravých lidí a nyní jste nemocní, v čem je ta příčina?? Jsou jen tři způsoby, kterými lze narušit signál. Prvním je zranění. Pokud upadnu a poraním si záda, naruší to signál. Druhým jsou toxiny. Pokud jsou v těle chemikálie, signál skrze ně nemůže projít. Obojí narušuje šíření signálu. Třetím způsobem je naše MYŠLENÍ - MYSL. V těle je vše v pořádku, pouze posílá špatný signál ve špatný čas. TO ALE DOKÁŽETE ZMĚNIT. TÍM MĚNÍTE BIOLOGII VE VAŠEM TĚLE. Mysl je hlavní příčinou nemocí v dnešním světě. Jak se jmenuje spínač, který řídí vaši biologii? Vnímání. Je to důležité, protože to, jak vnímáte svět, řídí biologii. Dali nám špatné informace. Lidé nám říkají: geny se zapnuly, nebo geny se vypnuly.. Zní to, jako kdyby geny dělaly rozhodnutí. Skutečná a prověřená pravda zní takto: gen je něco jako otisk. Je to jenom detail části obrazu, bez vlastního rozhodování, je jenom vykonavatel. Nepřemýšlejme o tom, zda je zapnutý nebo vypnutý. Protože on buďto JE PŘEČTEN nebo NENÍ PŘEČTEN. Myslím, že už vám může docházet, co řídí ten signál. Je to vnímání.  Nejste obětí svých genů, protože vy je řídíte. 
Jeden genový otisk (detail, část obrazu, jedna malá částečka) disponuje obrovským množstvím záznamů, a je schopen vytvořit 30.000 odlišných bílkovin.
Můžete se narodit s dobrými geny, a pak, skrze epigenetický proces (ČTENÍ GENU) si vytvořit rakovinu, cukrovku, a nijak to nebude souviset s geny, ale s epigenetickou kontrolou (tzn. s tím, co jste si z genu vybrali a načetli). Zodpovědnost za vaše zdraví se vrací k vám. Nejste obětí svých genů. Každý den vám media stále říkají, že geny řídí to či ono. Lidé jsou pak nervozní z toho jaké geny mají v rodině. Jak Gregg Braden řekl, pokud hledáte nemoc, skrze epigenetiku si ji můžete vytvořit. Nyní to vypadá, že kolem 95% případů rakoviny není způsobených mutantními geny, ale epigenetickým procesem. Ten může být přenášen z rodiče na děti jako geny, ale rozdíl je v tom, že SVOJI EPIGENETIKU MŮŽETE ZMĚNIT KDYKOLIV. Pokud změníte svoje vnímání, změníte čtení svých genů. Pokud vám někdo řekne, že onemocníte, a vy tomu uvěříte, tak si tu nemoc můžete vytvořit. Když se na sebe podíváte, nejste jeden subjekt, ale jste komunitou 50 miliard buněk. Důležité je pochopit slovo komunita. Každá buňka je inteligentní, ale když je v komunitě, vzdá se své osobní inteligence a reaguje na centrální hlas v té komunitě, kterým se buňka musí řídit. Pokud centrální hlas řekne, aby umřela, tak buňka umře. CENTRÁLNÍ HLAS JE MYSL. Do ní přichází signály z vnitřního i vnějšího prostředí. Funkcí mozku je vnímat signály, následně je vyhodnocovat a poté poslat informace buňkám, aby řídily chování a genetiku. Funkcí mozku je vnímání. A to tvoří mysl. Slyšeli jste o placebo efektu? Placebo efekt je, když máte velmi pozitivní myšlenku, že vás něco může vyléčit, i když se jedná o cukrovou pilulku, ale vy věříte, že je to skutečný lék, a vy se tím můžete vyléčit. Nevyléčila vás tedy pilulka, ale myšlenka. Statistiky odhadují, že jedna třetina všech uzdravení včetně operací je výsledkem placebo efektu. Medicína vám neříká, že existuje negativní myšlení s názvem Nocebo efekt. Stejnou silou, kterou vás pozitvní myšlení může vyléčit, vás negativní myšlení může zabít. Negativní myšlení může vytvořit všechny (negativní) efekty chemoterapie. Pokud vám doktor řekne, že máte nemoc, nebo vám řekne že zemřete, a vy mu uvěříte, protože je to odborník, ta víra vám způsobí nemoc a potenciálně úmrtí. Víra se stává důležitou součástí medicíny. Spousta z vás slyšela o léku Prozac (antidepresivum). Každý rok lidé za Prozac utratí miliardy dolarů. A zde je překvapení. Prozac není o nic lepší než cukrová pilulka. Je to placebo lék. Přesto lidé, kteří ho berou mu tolik věří, že jim zlepší stav. Takže pokud věříte že je pro vás něco dobré, bude to dobré, a pokud věříte, že je to pro vás škodlivé, bude to špatné. Otázkou je, pokud jsme schopni být zdraví a mladí, proč dostáváme nemoci? Jeden z nejdůležitějších důvodů je stres. Stresové hormony odebírají tělu energii k útěku nebo boji. Stresové hormony vypínají všechny tělesné funkce, které nejsou potřebné v boji nebo v útěku. Jedno z nejdůležitějších využití energie v těle je pro imunitní systém. Stresové hormony ale vypínají imunitní systém. Zásadní na tom je to, že všichni z vás jste nyní nakaženi všemi mikroby nemocí, které lidé mají. Pokud bych vám odebral krev, ukázal bych vám, že všichni máte viry, bakterie a parazity. Můžete se ptát: Pokud jsem nakažený, proč nejsem nemocný? Protože pokud vaše imunita funguje správně, potlačí tyto parazity a mikroby. Jakmile se vaše imunita začne vypínat, tyto organismy začnou znovu růst. Myšlenka, že můžete chytit nemoc, není pravdivá. Vy už nemoc máte. Lékaři těmto mikrobům a parazitům říkají oportunistické organismy. Pokud jste ve stresu, a tím vypnete svoji imunitu, dáváte těmto organismům příležitost vytvořit nemoc. Když některé tyto nemoci dostaneme, chodíme za lékaři, kteří nám dávají léky, abychom se zbavili mikrobů a bakterií. To pomůže, pokud se nemoc šíří velmi rychle. To ale není ten problém. Problém je stres, který vypnul imunitní systém. Abyste se vyléčili, ošetřujte nemoc, ale také stres. 
Text Bruce Lipton
.
.
Pošramocené magnetické pole musí vyřešit všichni lidé najednou. Pokud to chceš řešit hned, kup si PrimerCube. K těm zbývajícím dvěma bodům - mrkni jak řešila svůj zdravotní stav významná lékařka Dr. Terry Wahls, Professor of Medicine, University of Iowa: 
https://www.youtube.com/watch?v=-sj8BUPpcQw
.

UPOZORNĚNÍ: Moderní zdraví s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Poskytované služby nenahrazují lékařské vyšetření a lékařskou péči. FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor RPZ 14/15, šumový generátor Athon5, magnetický rotační oscilátor PrimerCube nejsou zdravotnické prostředky. Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14/15, Athon5 a PrimerCube jsou experimentální laboratorní přístroje.

Novinky

  • Nově v novém!

    7.1.2018

    Moderní zdraví od ledna přesídlilo a nalezneto jej nově v novém! Pro více info čtěte rubriku Kontakt!

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.