IMPRESS

Vážení a milí příznivci Moderního zdraví!

Vyvinuli jsme pro Vás nový,

svými účinky naprosto UNIKÁTNÍ PRODUKT,

který Vás zcela jistě nadchne a skutečně na Vás zapůsobí!

.

IMPRESS

pružnost vrací váš výkon

 

Impres-foto
foto se vyjasní po rozkliknutí :)

Impress – návrat pružnosti

Když jsem viděl, kolik lidí trpí problémy s vysokým, ale i kolísavým tlakem, kornatěním tepen a ucpáváním cév, srdce, mozku, problémy s početím, libidem, únikem moči, častým močením, diabetem, zhoršujícím se zrakem, hledal jsem, co tyto problémy způsobuje.

Často se kolem 45 roku doslýcháme, že už na to máme přeci věk… Ale není to divné?? Říkal jsem si, že to není možné, aby to bylo normou, vždyť se setkávám s lidmi, kteří jsou v 80-90 letech bez problémů. A dřív to bylo ještě častější. Co tedy stojí za tím množstvím problémů, nemocí, které se označují jako civilizační? Stres? Deprese? Uspěchaný život? Prefabrikované potraviny? Možná také. Ovšem ne zcela. Nedalo mi to spát. Byl jsem přesvědčený, že nám něco chybí.

Ve Spojených státech jsem měl větší příležitost a přístup k zajímavým studiím. Mezi roky 2002 – 2007, než jsem se vrátil zpět do vlasti, jsem blíže poznal velmi zajímavé lidi. Některé, žel, jen skrze jejich práce – Dr.Rife, Dr.Beck. Dr.Clark, Dr.Ignarro, a další. Ten poslední ze zmiňovaných dostal v r.1998 Nobelovu cenu za svůj objev na poli medicíny.

Dr.Ignarro

Louis J. Ignarro je americký farmaceut a biochemik, Nobelovu cenu za fyziologii a lékařství obdržel společně s Robertem F. Furchgottem a Feridem Muradem za vyjasnění role oxidu dusnatého jako látky ovlivňující nervový systém hladkého svalstva. Tento výzkum vedl až ke vzniku léku na impotenci - sildenafilu, známého pod obchodním názvem Viagra.

Velmi mě zaujalo etické uvažování Dr.Ignarra, kdy hledá nedostatky v přírodní rovnováze stravy a fungování organismu, aby napravil chyby, ke kterým se dnes člověk dopracoval moderním životním stylem. Ten vědec byl opravdu na mojí frekvenci. Neutloukat tělo nepřirozenými chemikáliemi, které zatlačují hlásící se problém hlouběji do těla, ale vrátit tělu přirozené věci, kterých má nedostatek. Pracoval na tom usilovně 12 hodin denně po dobu 20 let. Znovu a znovu se mu potvrzovalo, že tělo nedostává správnou skladbu určitých prvků, která se přirozeně vyskytuje převážně v rostlinách v syrovém stavu. Doktor Ignarro dále zjistil, že lidský organismus již díky degeneraci nedokáže dost dobře zajistit původně fungující procesy, vytvářející komfortní údržbu pružnosti těla. Převratný objev odhalující tajemství správné činnosti organismu, kterou by neměl v dnešní době podceňovat v podstatě žádný člověk. Bílkoviny se dělí na aminokyseliny, a některé aminokyseliny za spolupráce vitamínů vytváří v těle proces, který je významným hráčem zajišťujícím pružnost našeho těla. Objev, za který dostal před 20 lety Nobelovu cenu. Zanechal podrobné záznamy. A tím zasel semínko pro další odborníky.

IMPRESS

Díky myšlenkám Dr.Ignarra se dnes můžeme pochlubit NOVÝM produktem, pečlivě sestaveným z látek, které člověk běžně konzumuje. Aminokyseliny a vitamíny stojí u zrodu přirozené stravy člověka. Sestavené do sebe ve správné skladbě a množství spustí procesy přirozeně zajišťující pružnost. IMPRESS je tedy polykomponentní látka, která vrací tělu pružnost.

Kdo z nás by nechtěl pružnost jako za mlada...?! A proč má tolik lidí vysoký tlak?

Když céva dostane zpět svou pružnost, začne se zbavovat nečistot, které se usazují na vnitřních stěnách. Nejen, že tím člověk eliminuje nebezpečí mozkových a srdečních příhod, ale zvětší se prostor, tzn. průtok, a vše je tak komfortně zajištěné a vyživované, jako dříve.

Tento proces otevírá brány k dalším událostem v těle. Slinivka, močový měchýř, močové cesty, paměť, pružnost očí, pružnost pokožky, krevní tlak, libido…

Se zanešenými a nepružnými cévami spatřujeme i další souvislosti: syndrom chronické únavy, bolesti a otoky nohou, špatná soustředěnost, dýchavičnost, zmatenost, studené končetiny, křečové žíly…

I zde by mohl mít Impress svůj smysl. Je totiž založen na nové technologii, která umožní tělu využít vše. Látka se uvolňuje postupně a zajišťuje průběžně stálou ochranu.

Staré způsoby – preparáty, které jsou založeny na látce Arginin, pracují na principu uvolnění všeho a ihned. To ale neodpovídá tomu, jak tělo tyto látky potřebuje. Pochopitelně, že je potřebuje plynule po celý den.

Pár zajímavostí od spokojených uživatelů bych zde rád uvedl:

  • M.B. Štěnovice (38 let) „Je možné, aby mi po 20 letech spadnul tlak během týdne (horní) ze 158 na 130 ?“. Jiné změny jsem nedělal. (Podobné zkušenosti jsme již s Impressem zaznamenali).

  • J. N. Nýřany (57 let) „Mám nízký tlak a vadí mi chladné vlhko, samozřejmě hlavně v zimě. Po měsíci s Impressem se vše dostalo do normálu. Byl jsem smířený s tím, že je to věkem, a že už se s tím nedá nic dělat“.

  • B.Z. Plzeň (67 let) "Podstatně zlepšuje možnosti při cvičení. Po 14 dnech užívání Impressu jsem zpozoroval, že při cvičení jsem mohl bez problémů zvýšit počet opakování jednotlivých cviků o 20% až 30%. Jednou před cvičením jsem neměl plnou dávku Impressu (již mi došel), tak to bylo hodně poznat na výkonu. Ono když je člověku dost let, tak forma rychle klesá z různých příčin. Také noční erekce je jako když mi bylo 40. Nejde jen o sex, vypovídá to o celkovém zdraví muže. Zajímavé je, že erekce byla dost intenzivní, i když podle měření mám málo testosteronu. Přesto Impress zapůsobil. Nevím jakým mechanismem se to děje. Potvrzuji, že přípravek Impress je velmi povedený, má velmi dobré vlastnosti."

  • S. T. Kaznějov(51 let) „Říkala jsem si, že na bolesti nohou by se to mohlo hodit. Nyní jsem překvapená, že mě s nohama přestala bolet i záda. Měla jsem speciální polohovací postel. Prodala jsem ji“.

Pepa Beneš

Moderní zdraví

www.modernizdravi.cz

Impress - cena za 1 měsíční balení 210 g je 798 Kč, zvýhodněná cena 3-měsíčního balení 2200 Kč.

.

ZDE NAJDETE ČLÁNEK O IMPRESSU:

Impress

 

Novinky

  • Nově v novém!

    7.1.2018

    Moderní zdraví od ledna přesídlilo a nalezneto jej nově v novém! Pro více info čtěte rubriku Kontakt!

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.